بهترین جراح بینی در تهران + نمونه کارهای عمل

بهترین جراح بینی در تهران + نمونه کارهای عمل

3 دی 1402 جراحی زیبایی بینی مقالات
زمان مطالعه : 19 دقیقه

اگر از بدشکلی بینی تان به ستوه آمده اید ، اگر بینی تان آن چیزی نیست که همیشه در آرزوی داشتنش بوده اید ، یا اگر بینی تان هیچ تناسبی با صورت تان ندارد ، اگر فکر می کنید بینی تان بیش از اندازه بزرگ یا کوچک است یا در مرکز صورت تان واقع نشده و برآمدگی روی پل بینی برایتان آزار دهنده است یا نوک یا پل بینی تان بسیار پهن است یا سوراخ های آن بسیار بزرگ هستند ، یا اگر ده ها دغدغه دیگر در بینی تان ، برای شما آزار دهنده بوده و به شدت درگیر آن هستید ، عمل بینی ، فرصتی برای تبدیل تمام این دغدغه ها به حس رضایتی است که می تواند حرکت شما را در جهت مثبت محور زندگی تان با سرعت به جریان در آورد. مشکلات بینی تنها به بدشکلی های ظاهری محدود نمی شود و گاهی مشکلات تنفسی از راه بینی و اختلالاتی از قبیل آپنه خواب می تواند چالش هایی را برای شما بوجود آورد. دکتر امیر حسین محمدی مفرد ، بهترین جراح بینی در تهران ، این عمل را فرایند خلق یک بینی زیبا در کنار ارتقاء کیفیت عملکرد این اندام می داند و معتقد است که اولین و مهم ترین قدم در این پروسه ، انتخاب بهترین دکتر عمل بینی می باشد به گونه ای که با مانور دست های هنرمند او و با به کار گیری علم ، تجربه ، مهارت و جدیدترین تکنولوژی روز دنیا ، بینی بر روی صورت بیمار خلق شود که ماحصل نگریستن به آن غرق شدن در اقیانوس ژرف این اثر هنری شگفت انگیز باشد.

 

بهترین جراح بینی - دکتر محمدی مفرد

فهرست مقاله

بهترین جراح بینی تهران کیست ؟

تهران به عنوان پایتخت ، یک مقصد مشترک برای اکثر متقاضیان عمل بینی است. فعالیت تعداد بالایی از بهترین جراحان بینی در این شهر باعث شده که شمار زیادی از افراد برای جراحی کردن بینی شان ، شهر خود را به مقصد تهران ترک کنند. حال پس از رسیدن به مقصد ، سوال پیش می آید که بهترین جراح بینی تهران کیست؟! می توانید قبل از رسیدن به تهران ، یک لیست از بهترین جراحان بینی تهیه کنید و پس از ورود به پایتخت بر اساس استراتژی هایی که در ادامه در اختیارتان قرار داده ایم، با بهترین دکتر عمل بینی ملاقات داشته و برای جراحی اقدام کنید. یک دکتر بینی خوب باید از یکسری مشخصه ها برخوردار باشد تا به لقب بهترین دست پیدا کند. در طول این مقاله هم بهترین جراح رینوپلاستی و هم راه شناسایی او را برای شما معرفی میکنیم.

چرا انتخاب بهترین جراح بینی حائز اهمیت است؟

وقتی شما تصمیم می گیرید قدم در راه این عمل زیبایی بگذارید و از یک بینی جدید برخوردار شوید ، تصمیم شما در انتخاب یک جراح بینی خوب تهران ، یک تصمیم تعیین کننده است. دکتر عمل بینی خوب که از بالاترین سطح مهارت و تجربه و دانش در خصوص آناتومی ، عملکرد بینی و استخوان ها و عضلات صورت برخوردار است و اصطلاحاً فوت و فن کار را می داند و دارای حس زیبایی شناسی فوق العاده بوده و از قدرت قضاوت بالایی در خصوص نتیجه جراحی بهره مند است ، بدون شک ، همان همسفر قابل اعتمادی است که می توانید با خیالی آسوده در سفر رینوپلاستی خود با او همراه شوید. دستیابی به نتیجه فوق العاده از عمل جراحی ، مستلزم این است که دکتر بینی شما به خلق یک نتیجه تحسین بر انگیز متعهد بوده و با دقت و ظرافت و علاقه ، به اجرای فرایند پرداخته و برای او ، سلامت و منافع بیمار و دستیابی به آن هدفی که به دنبال آن است ، در اولویت قرار داشته باشد. دکتر امیر حسین محمدی مفرد ، بهترین جراح بینی تهران ، با سال ها تجربه ، موفق شده است اثری از سابقه کاری خود را خلق کند که با ورق زدن هر برگ  کارنامه کاری او شاهد رضایت صدها زن و مردی هستیم که زیبایی امروز خود را مدیون اعتماد به یک جراح خوب بینی حاذق می دانند.

مشخصه هایی که در انتخاب بهترین جراح بینی به شما کمک می کنند

در راستای عمل کردن بینی ، معمولا دو متد شناخته شده وجود دارد که جراح با توجه به شرایط موجود یکی از آن ها را بر می گزیند. اولین روش که می توان ان را تکنیک سنتی دانست و تقریبا تمامی جراحان از ان بهره می گیرند ، رینوپلاستی به روش باز است. تکنیک بعدی که مدرن تر بوده و نیاز به دقت بالای جراح بینی دارد ، روش بسته است. تفاوت در این دو تکنیک به سبب محل ایجاد برش جراحی است.

 

شما و بهترین جراح بینی : یک رابطه مبتنی بر اعتماد

قبل از اینکه وارد پروسه جراحی شوید ، باید در انتخاب جراح زیبایی بینی خود با اطمینان قدم بردارید. شما باید تحصیلات جراح ، تجربه ، سوابق و بورد تخصصی او را مد نظر قرار دهید. شما باید به دنبال شواهدی در سوابق کاری جراح بالقوه خود باشید که بتواند عمیقاً به شما اثبات کند که او در حوزه جراحی دماغ ، پیشرو می باشد. چنین جراحانی با این ویژگی های مذکور ، دارای بورد تخصصی جراحی بوده و در استفاده از تکنیک های جدید در این عمل ، پیش قدم هستند و در سوابق کاری آنها ، فعالیت در بخش های بیمارستانی مطرح به وضوح قابل مشاهده است.

یکی از مزایای سپردن کار جراحی به دستان هنرمند بهترین جراح بینی تهران ، نگاه موشکافانه و ریزبینانه زیبا شناختی او است. این عمل ، جراحی تغییرات میلی متری است که شاید کوچک ترین خطا در آن بتواند در نتیجه نهایی تاثیر گذار باشد. بهترین دکتر بینی تعبیری از یک خالق اثر مینیاتوری است که می توان دقت عمل او را در بحث ها و بررسی های دقیق و موشکافانه او در جلسه مشاوره و تجزیه و تحلیل اهداف و انتظارات از شکل جدید بینی و مشاهده گالری عکس های قبل و بعد از عمل ، به خوبی درک کرد. یکی از راهکارها در انتخاب یک جراح بینی خوب در تهران گفتگو با بیمارانی است که قبلاً به دست جراح بالقوه شما تحت جراحی قرار گرفته اند. شنیدن صحبت های آنها می تواند به شما کمک کند تا سطح رضایت مندی شان را محک بزنید. بعلاوه ، مشاهده بینی جدید آنها می تواند شاهد عینی کیفیت کار جراح بالقوه شما تلقی شود. یک اقدام ایده آل ، یافتن بهترین جراح بینی با سطح مهارت پیشرفته می باشد تا بتوانید از سطح دانش و مهارت عمیق او ، بهترین نتیجه را به دست آورید.

قبل و بعد از رینوپلاستی توسط بهترین جراح بینی تهران

 

تکنیک های برگزیده بهترین جراح بینی

 • هر بینی دارای ویژگی های منحصر بفرد خود است و علیرغم اینکه جراحی بینی به طور کلی در یک قالب مشترک انجام می شود ولی بر حسب نیازهای هر بینی جراح تکنیک های خاصی را برای تحقق هدف نهایی اعمال می کند. یکی از آنها تکنیک فانکشنال است که بر روی رفع ایرادات عملکردی بینی از قبیل ایرادات تنفسی تمرکز می کند.
 • در تکنینک دیگر یعنی پرزرویشن جراح تلاش می کند تا تغییرات مطلوب را با حفظ چارچوب بینی انجام دهد. در این تکنیک گاهی برای تقویت ساختار بینی گرافت غضروفی مورد استفاده قرار می گیرد.
 • در تکنیک ریکانستراکشنال نیز هدف بازسازی بینی و رفع ایرادات بر جای مانده در این اندام از جراحی اولیه یا آسیب های ناشی از وارد آمدن ضربه انجام می پذیرد.

اهمیت شرکت در جلسه مشاوره در انتخاب جراح خوب بینی تهران

تشخیص این مطلب که یک جراح بینی نسبت به کار خود تا چه اندازه متعهد است از حس اشتیاق و تلاش او برای خلق بهترین نتیجه برای بیمار ،کاملاً قابل درک است. بهترین جراح بینی تهران ، متعهد با دقت تمام به بررسی شرایط بیمار خود پرداخته و تمام نیازها ، تمایلات و توقعات بیمار خود از نتیجه جراحی را در نظر می گیرد. او یک مستمع خوب است و با دقت به دغدغه ها و توضیحات بیمار خود گوش می دهد و مشتاقانه به سوالات بیمار با جواب هایی قابل درک پاسخ می دهد. در فرایند یافتن بهترین دکتر جراحی بینی در تهران ، از سرچ آنلاین شروع کنید. از دوستان قابل اعتماد خود در خصوص جراحان بینی که می شناسند و به آنها اعتماد دارند ، سوال کنید. حتی می توانید از پزشک خانوادگی تان نیز سوال کنید. سپس با یک یا دو پزشک که نسبت به بقیه در بالای لیست انتخاب شما به دلیل برخورداری از آیتم های مثبت بیشتر قرار گرفته اند ، قرار ملاقات حضوری را با بهترین جراح بینی در تهران هماهنگ کنید. بدون جلسه مشاوره جراح بینی خود را انتخاب نکنید ؛ چرا که ممکن است تصمیم اشتباهی در این خصوص بگیرید.

در  ویدیو زیر ، رضایت بیمار از نتیجه عمل توسط بهترین جراح بینی و علاوه بر آن تصاویر قبل و بعد از جراحی را مشاهده می کنید.

 

چگونه با انتخاب بهترین جراح بینی ، به هارمونی صورت دست پیدا کنیم ؟

دکتر امیر حسین محمدی مفرد ، قویاً بر این باور است که این عمل جراحی ، تنها جراحی کردن بینی است بلکه جراحی کردن کل صورت است. هر چند برخی پزشکان از پیشرفته ترین تکنیک های جراحی برای خلق نتیجه در بینی بیمار خود بهره می برند ولی جان کلام دکتر امیر حسین محمدی مفرد این است که وقتی شما این عمل زیبایی را انجام می دهید ، فقط بینی بیمار را جراحی نمی کنید. متغیر های بسیاری وجود دارند که در زمان طراحی بینی مد نظر قرار داده می شوند تا نهایتاً یک هارمونی فوق العاده در صورت خلق شود.

بهترین جراح بینی در تهران به خوبی می داند که بیمار به داشتن یک بینی که از نظر زیبایی و عملکرد تا سطح استاندارد ارتقا یافته است نیاز دارد. قبل از جراحی زیبایی بسیاری از بیماران تصور می کنند تنها عضوی در صورت که بعد از فرایند ، باعث می شود همگان انگشت حیرت به دهان فرو برند ، بینی آنهاست در حالیکه بعد از تکمیل فرایند به دست بهترین جراح بینی ، متوجه می شوند که این خلق زیبایی نه فقط در بینی بلکه در کل صورت آنها منعکس شده است. زمانی که در جلسه مشاوره قبل از عمل ، گالری عکس های قبل و بعد از عمل سایر بیماران جراح خوب بینی تهران خود را مشاهده می کنید ، خودتان اثر عملی این ادعا را مشاهده خواهید کرد.

علاوه بر تغییرات ویژه در بینی ، باید به خاطر داشته باشید که بینی شما باید نهایتاً آنچنان طبیعی به نظر برسد و چنان با سایر اجزای صورت شما در تناسب باشد که گویی از همان بدو تولد ، صاحب چنین بینی زیبایی بوده اید. بعد از تکمیل عمل توسط یک جراح بینی خوب متوجه می شوید که نه تنها بینی شما فوق العاده به نظر می رسد بلکه این عضو ، وسیله ای برای دیده شدن سایر زیبایی های صورت شما نیز خواهد شد. چشم های شما جذاب تر شده اند ، استخوان های گونه و چانه تان زیباتر دیده می شوند و همه اینها باعث شده اند که نسخه زیباتری از شما خلق شده باشد.

ویژگی های مهم در انتخاب بهترین جراح بینی در تهران

 

نمونه کار بهترین جراح بینی - دکتر محمدی مفرد

1 . تمرکز بر روی کار جراحی با سال ها تجربه

همانطور که پیشتر ذکر شد ، صرف کردن زمان طولانی برای کسب تجربه و احاطه کامل بر تکنیک های ضروری انجام این فرایند جراحی ظریف ، یکی از ویژگی های مهم یک جراح خوب بینی محسوب می شود. دکتر امیر حسین محمدی مفرد ، بهترین جراح بینی تهران ، مهارت و تجربه بهترین جراح زیبایی بینی را در ارتباط مستقیم با به حداقل رساندن عوارض جانبی ناشی از این فرایند جراحی دانسته و به داوطلبین این فرایند متذکر می شود که با یک انتخاب آگاهانه ، خود را از قرار گرفتن در معرض خطر برخی عوارض جانبی که گاهاً جبران ناپذیر هستند ، در امان نگه دارند.

2 . احاطه کامل بر تکنیک های عمل در کنار به کار گیری ظرافت

تکنیک های جراحی تنها ضامن خلق یک نتیجه رضایت بخش محسوب نمی شود. این جراحی فرایندی است که در آن حتی یک خطای میلی متری می تواند به وضوح خودنمایی کند. مهارت و تجربه بهترین جراح بینی در تهران را می توان در گالری عکس های قبل و بعدا ز عمل سایر بیماران جراحی شده به دست جراح بالقوه مشاهده نمود.

3 . مهارت در انجام جراحی ثانویه و اولیه

تخصص مورد نیاز برای بازیابی زیبایی و عملکرد بینی که به دلایل مختلف ، دستخوش آسیب و ایراد شده است ، سطح عمیق دانش آناتومیکی و تجربه جراحی را نشان می دهد که می تواند با دستان هنرمند خود ، بهترین نتیجه کلی را خلق نماید.

4 . بیمار محوری

یکی از ویژگی های بهترین جراح بینی در تهران این است که منافع بیمار را بر منافع خود الویت دهد. متعهد بودن به خلق بهترین نتیجه ممکن برای بیمار و اهمیت دادن به اجرای فرایند در شرایط ایمنی ، بهداشت و سلامت استاندارد و تلاش برای خلق نتیجه متناسب با انتظارات منطقی بیمار به این معنی است که جراح تا چه اندازه منافع بیمار خود را در محوریت کار قرار داده است.

 

نمونه کار بهترین جراح بینی در تهران - دکتر محمدی مفرد

با انتخاب بهترین جراح بینی تهران به استقبال نسخه جذاب تر خودتان بروید.

دکتر امیر حسین محمدی مفرد در مقایسه بیماران خود ، اینگونه توضیح می دهد که برخی بیماران در زمان مراجعه و شرکت در جلسه مشاوره ، دقیقاً می دانند که از نتیجه عمل خود چه انتظاری دارند ولی برخی دیگر دقیقاً از انتظارات خود مطمئن نیستند و نمی دانند که دوست دارند بینی آنها چگونه باشد. با توجه به اینکه آناتومی صورت بسیار پیچیده است ، درگیر شدن بیمار در چنین چالشی کاملاً طبیعی است و پزشک صبورانه با توضیحات شفاف خود ، بیمار را در دستیابی به بهترین انتخاب و تصمیم یاری می رساند.

توصیه دکتر امیر حسین محمدی مفرد ، بهترین جراح بینی در تهران به بیماران داوطلب این جراحی این است که حتماً به توضیحات پزشک بالقوه خود در خصوص آناتومی صورت و نیز تغییراتی که از نظر جراح ، می تواند بهترین نتیجه را بر روی بینی بر جای گذارد ، به دقت گوش دهند. جراح این پیشنهادات را با در نظر گرفتن تمام مولفه های صورت ارائه می دهد و در واقع می توان آنها را مولفه هایی حرفه ای و تخصصی تلقی کرد که شاید تشخیص آنها از حوزه توانایی های بیمار خارج باشد.

 

بهترین جراح بینی - دکتر محمدی مفرد

اطلاعات تخصصی ، چشم اندازها و توصیه های جراحی را از بهترین جراح بینی بخواهید.

هدف اصلی یک جراح بینی خوب در تهران ، خلق یک زیبایی طبیعی در چهره بیمار است. پزشک در جلسه مشاوره خود برای شما دقیقاً شرح می دهد که چه چیزی به عنوان بهترین گزینه می تواند بینی را برای شما خلق کند که برازنده صورت تان باشد. زمانی که شما در جلسه مشاوره با پزشک منتخب خود شرکت می کنید ، مانند پزشک شما هم باید به این فرصت بعنوان یک موقعیت طلایی بنگرید که در طول آن یک همکاری مشترک شکل گرفته و در یک سفر با یکدیگر همراه می شوید که ماحصل این همکاری ، در ذهن ماندن یک خاطره فراموش نشدنی از یک سفر دوست داشتنی خواهد بود که با هر بار نگاه کردن در آینه و دیدن نسخه جذاب خودتان ، طعم شیرین آن خاطره ماندگار برای شما تداعی خواهد شد.

بهترین جراح بینی مردانه

بیشتر مردان دارای صورت مربع شکل با فک برجسته هستند. تغییرات ایجاد شده در بینی مردان باید به گونه ای باشد که هارمونی آن با سایر مولفه های صورت حفظ شود. بهترین جراح بینی مردانه در هنگام جراحی بینی این جنسیت، پهنای بینی، چرخش نوک بینی، شکل صورت و زاویه پل بینی را مد نظر قرار می دهد. با در نظر گرفتن این ویژگیها طرح درمان زیبایی و فانکشنال برای کمک به متوازن نمودن یکپارچگی بینی و حفظ ویژگی های مردانه در صورت ترسیم می شود.

پیامدهای عدم انتخاب بهترین جراح بینی در تهران

درک اهمیت انتخاب یک دکتر عمل بینی خوب در تهران ، فاکتوری است که عدم دستیابی به آن می تواند پیامدهای جبران ناپذیری را برای هر فردی که رویای ارتقا دادن کیفیت چهره و خلق نسخه بهتری از خود را با اقدام به انجام جراحی را در سر می پروراند ، به همراه داشته باشد. عمل زیبایی دماغ دارای ماهیت جراحی است و علیرغم اینکه به طور کلی به عنوان یک عمل جراحی بی خطر شناخته می شود ولی در صورت کوتاهی در انتخاب یک جراح بینی خوب با تجربه و صاحب مهارت و صلاحیت ، می تواند عوارض جانبی را به دنبال داشته باشد که علاوه بر تبدیل کردن اجرای جراحی ثانویه به یک الزام ، گاهی خطراتی را برای سلامت عمومی بیمار به دنبال خواهد داشت. دکتر امیر حسین محمدی مفرد ، یکی از قابل اعتماد ترین متخصصان این جراحی در تهران ، علاوه بر تاکید بر اهمیت درک لزوم به کار گیری دقت و حساسیت زیاد در انتخاب بهترین جراح بینی در تهران ، بررسی و تشریح عوارض جانبی در طول جلسه مشاوره را با هدف آگاهی دادن به بیمار در خصوص پیامدهای احتمالی کوتاهی در انتخاب یک دکتر بینی خوب ، بعنوان یکی از محورهای کار خود در طول فرایند درمان ، مورد تمرکز قرار می دهد. در کنار توضیحات ارائه شده در خصوص عوارض احتمالی فرایند جراحی ، این پزشک متعهد ، شرح می دهد که بخش عمده ای از این عوارض در صورت سپردن فرایند به دست یک جراح ماهر و صاحب تجربه ، به نقطه صفر رسیده و به طور کامل از فرایند حذف خواهند شد. وی عوارض جراحی بینی را به دو گروه عوراض جانبی اولیه و عوارض جانبی ثانویه تقسیم بندی می کند.

انتخاب یک جراح خوب بینی در تهران ، شما را به چنین نتیجه موفقی می رساند:

در ادامه پیامدهای عدم مراجعه به یک دکتر عمل بینی خوب در تهران متذکر می شویم که عوارض جانبی اولیه آندسته از عوارضی هستند که بخش اجتناب ناپذیر هر فرایند جراحی ، حتی در صورت اجرای آن به دست بهترین جراحان بینی ، محسوب می شوند و شامل مواردی از قبیل خونریزی ، تورم و کبودی می باشند که در طول یک دوره موقتی ، در بینی بیمار جا خوش کرده و پس از آن خودبخود از بین خواهند رفت. البته ، دکتر مفرد با هدف محدود کردن بروز این عوارض جانبی اجتناب ناپذیر ، تکنیک های اختصاصی را در طول درمان اجرا کرده و توصیه هایی را در طول مراقبت های بعد از عمل در اختیار بیمار خود قرار می دهد. ماموریت بیمار ، اجرای صحیح این دستورالعمل های ارائه شده از سوی بهترین جراح بینی در تهران ، برای کمک در به حداقل رساندن بروز و تسریع فروکش کردن این عوارض جانبی اولیه می باشد.

در تشریح عوارض جانبی ثانویه که دکتر مفرد ، جراح  بینی خوب در تهران ، وقوع آنها را به سپردن جراحی به دست یک جراح نا وارد و بی تجربه نسبت می دهد ، مواردی از قبیل از دست رفتن حس بویایی ، نامتقارن بودن دو نیمه بینی ، سوراخ شدن سپتوم بینی ، تولید صدا در حین نفس کشیدن ، عفونت و بی حس شدن پوست بر شمرده می شوند. هدف این پزشک حاذق از تشریح این موارد ، آگاهی رسانی به بیمار برای به کار گیری دقت هر چه بیشتر در انتخاب بهترین جراح بینی تهران با هدف جلوگیری از بروز این عوارض جانبی خطرناک می باشد.

مشاهده نتیجه عمل زیر نظر بهترین جراح بینی تهران در ویدیو زیر

ویژگی های اصلی بهترین جراح بینی تهران چیست؟

 • سلامتی بیمار اولویت اول پزشک باشد
 • تمامی موارد مورد نیاز را در سلامتی بیمار بررسی کند
 • باید توانایی بینش هنری و تجسم کردن را داشته باشد
 • توانایی جلب اعتماد درست و به جای بیمار را داشته باشد
 • برخورداری از توانایی و مهارت کافی، برای انتخاب بهترین عمل با بهترین تکنیک های روز دنیا
 • خوش برخورد بوده و به کاهش استرس بیمار هنگام جراحی بینی کمک کند
 • با تمامی اصول زیبا شناختی اشنا بوده و ایده آل ترین فرم بینی را برای بیمار در نظر بگیرد

چگونه بهترین جراح بینی در تهران را انتخاب کنیم؟

 • لیستی از بهترین جراحان بینی را تهیه کنید.
 • پزشکی را انتخاب کنید که به محل سکونت شما بسیار نزدیک باشد.
 • با استفاده از شبکه های مجازی و وب سایت پزشک، نمونه کارهای او را مشاهده کنید.
 • حتما از اطرافیان و افرادی که به تازگی بینی خود را جراحی کرده اند پرس و جو کنید.
 • به مطب یک جراح بینی خوب رفته و از مراجعین سوالات مورد نظر خود را بپرسید.
 • حتما مقالات مرتبط با پزشکی را مطالعه کنید، تا از عمل بینی و بهترین جراح بینی اطلاعات کافی را داشته باشید.

 

بهترین جراح بینی چه نقشی در بیهوشی بیمار دارد؟

انجام فرایند بیهوشی به بیمار کمک می کند تا دردی را احساس نکند و پزشک به راحتی تمامی تغییرات لازم را انجام دهد. هرچه زمان این بیهوشی کمتر باشد توانایی و تجربه جراح نیز مشخص خواهد شد.

نکته: البته کوتاهی این زمان به نسبت بینی افراد و میزان تغییرات ایجاد شده بستگی دارد.

عدم انتخاب پزشکی حاذق چه عوارضی را به همراه دارد؟

تا به اینجا حتما متوجه شده اید که چقدر انتخاب یک جراح ماهر مهم و ضروری می باشد. اگر پزشک تخصصی کافی برای جراحی بینی نداشته باشد ریسک بروز هرگونه مشکلاتی افزایش پیدا می کند. بهترین جراح بینی در تهران باید با در نظر داشتن نوع بینی و استخوان آن بهترین تغییرات را بر روی بینی افراد اعمال کند، در غیر این صورت علاوه بر تغییرات ظاهری سبب بروز آپنه، مشکلاتی تنفسی خواهد شد که به جراحی مجدد و یا ترمیمی نیاز دارد.

انتخاب جراح بینی خوب برای عمل ترمیمی

کسانی که جهت ترمیم کردن بینی شان برای عمل اقدام می نمایند بایستی دقت شان در انتخاب یک دکتر عمل بینی خوب در تهران دو چندان کنند. با توجه به اینکه بافت های بینی حداقل یک مرتبه دستکاری شده اند ، عمل ترمیمی بینی حساسیت بیشتری پیدا می کند ؛ پس شما هم باید جراح با دقت تری را انتخاب کنید.

بهترین جراح بینی طبیعی

عمل بینی طبیعی با هدف جذاب تر و دلپذیر تر کردن شکل ظاهری بینی انجام می شود. یکی از پر طرفدارترین مدل ها برای خلق این جذابیت مدل طبیعی است که علاوه بر مانور روی شکل ظاهری این اندام حس بویایی و قدرت تنفس را که مولفه های بسیار مهم محسوب می شوند به خوبی در بینی حفظ می کند. بهترین جراح بینی طبیعی با استفاده از تکنیک ها و تکنولوژی های جراحی زیبایی و فانکشنال تغییراتی را در آناتومی این اندام با هدف خلق یک نتیجه موفقیت آمیز بوجود می آورد. مهمترین معیار موفقیت در جراحی بینی با مدل طبیعی دستیابی به نتیجه زیبا و در عین حال طبیعی می باشد به گونه ای که گویی از همان بدو تولد صاحب این بینی زیبا بوده اید.

بهترین جراح بینی نیمه فانتزی

مدل نیمه فانتزی مدلی است که در صورت برازنده بودن بر روی صورت یک بینی زیبا و جذاب را به شما هدیه می دهد. این بینی در حین دربرداشتن زیبایی فوق العاده اصلاً مصنوعی و غیر طبیعی به نظر نمی رسد. جراح بینی نیمه فانتزی با تنظیم زاویه بین نوک بینی و لب بالا، نوک بینی را به شکلی چشم نواز بالا می برد. بعلاوه قوس یا کمان روی پل بینی به گونه ای صیقل داده می شود که اصلاً شکل ظاهری غیر عادی نداشته باشد. یکی دیگر از فاکتورهایی که بهترین جراح بینی در تهران در مدل نیمه فانتزی روی آن تمرکز می کند متقارن بودن بینی است. در مدل بینی نیمه فانتزی بینی کاملاً در وسط صورت قرار داشته و طرفین آن قرینه یکدیگرند.

بهترین جراح بینی گوشتی

بینی گوشتی بر خلاف نام آن گوشت یا عضله قابل ملاحظه ای در ساختار خود ندارد. این بینی دارای پوست ضخیم و چرب بوده و حفره های باز بر روی پوست بینی به خوبی نمایان است. پره های بینی باز بوده و بخش تحتانی بینی پهن است. این بینی به داشتن بافت غضروفی ضعیف شهرت دارد. جراح خوب برای عمل بینی گوشتی با در نظر گرفتن تمام ویژگی های خطوط زیبایی پره های بینی، میزان باریک شدگی بینی و تقویت چارچوب غضروفی این اندام، بهترین تغییرات متناسب با ویژگی های بینی را بوجود می آورد. نهایتاً افراد دارای بینی گوشتی که توسط بهترین جراح بینی گوشتی جراحی می شوند صاحب بینی خواهند شد که اسکلت غضروفی آن به اندازه کافی تقویت شده است. باریک کردن طرفین بینی، برداشتن ناهمواری های روی بینی، رفع افتادگی نوک بینی و شکل دهی به آن نیز تغییراتی هستند که با استفاده از تکنیک های پیشرفته در این اندام ایجاد می شوند. به این ترتیب این تصور قدیمی که جراحی بینی های گوشتی نتیجه خوبی به دست نمی دهد برای همیشه به دست فراموشی سپرده می شود و افراد دارای بینی گوشتی نیز می توانند با داشتن یک بینی زیبا و نتیجه ای ماندگار از جذابیت چهره خود لذت ببرند.

 

جراح بینی - دکتر امیرحسین محمدی مفرد

 

نقش جراح بینی خوب تهران در مراحل مختلف پروسه

عمل جراحی از سه مرحله تشکیل شده است که هر یک از آن ها نقش بسزایی در نتیجه پایانی ایفا می کنند. بهترین جراح بینی و بیمار هر دو مسئولیت هایی را در این مراحل بر عهده دارند که می بایست به نحو احسن به انجام برسانند. در راستای اقداماتی که قبل از جراحی بینی باید به انجام برسند ، دکتر موظف است که تمامی نکات را به طور کامل در اختیار بیمار قرار دهد. جا افتادن حتی یک مورد ممکن است مراحل بعدی را با مشکل مواجه سازد ؛ زیرا تمامی مرحله های عمل بینی به صورت زنجیروار به هم متصل هستند.

در انجام عمل ، بهترین جراح بینی تهران نقش اصلی را بر عهده دارد ؛ وظیفه ایشان این است تکنیک درستی را برای پیاده سازی اصلاحات بکار بگیرد تا تغییرات در بالاترین سطح نمود پیدا کنند. با اتمام عمل جراحی ، دوره ریکاوری آغاز می شود. نقش پزشک در این دوره آموزش تمامی نکات مراقبتی از جمله نحوه چسب زدن ، طریقه خوابیدن و دیگر موارد می باشد. چنانچه ایشان اهمیت هر نکته آموزشی را برای بیمار روشن نکند ، ممکن است بیمار نیز آن طور که لازم است دوره ریکاوری را جدی نگیرد.

توصیه های بهترین جراح بینی در خصوص مراقبت های بعد از عمل بینی

 • برای کمک به فروکش کردن ورم و کبودی از کمپرس یخ بعنوان یک عامل بهبود دهنده استفاده کنید.
 • با توجه به اجرای عملیات جراحی تحت بیهوشی عمومی، سرگیجه، سردرد و حالت تهوع بعد از عمل کاملاً طبیعی است. با مدیریت تغذیه به از بین رفتن هرچه سریع تر این حالات کمک کنید.
 • تا دو هفته بعد از عمل تنباکو مصرف نکنید و از نوشیدن الکل اجتناب کنید. همچنین پزشک مصرف برخی داروها در طول این دوره را نیز ممنوع می کند.
 • حداقل تا یک ماه در معرض نور شدید خورشید قرار نگیرید، شنا نکنید و از انجام فعالیت های فیزیکی سنگین خودداری کنید.
 •  در زمان خنده یا عصبانیت مراقب باشید فشار زیادی به پوست بینی تان وارد نشود.
 • حتماً دستورات و توصیه های بهترین جراح بینی در تهران را با دقت دنبال کنید.

خوب است یک نکته ای را برای متقاضیان عزیز عمل رینوپلاستی متذکر شویم که در راستای برگزیدن یک جراح خوب بینی ، پیشنهاد می شود به نظر کسانی که پیش از آنان بینی شان را جراحی کرده و نتیجه رضایت بخشی را دریافت نموده اند ، توجه نمایند و از نحوه انتخاب بهترین جراح بینی توسط ان ها با خیر شوند.

از نظر بهترین جراح بینی چه کسی بهترین کاندید رینوپلاستی است ؟

از دید جراح بینی خوب ، فردی می تواند کاندید ایده آلی برای راینوپلاستی باشد که مشخصه های زیر را دارا باشد :

 • به لحاظ سنی ، باید دوره بلوغ را گذرانده و حداقل 18 سال را داشته باشد.
 • ترجیحا عاداتی همچون استعمال سیگار و دخانیات نداشته باشد.
 • هرچه سطح سلامتی فرد بالاتر باشد ، طبعا برای عمل مناسب تر است ؛ منظور این است که فرد به بیماری های مزمن و خاص مبتلا نباشد. در این شرایط جراح ابتدا باید برای کنترل بیماری تدابیری بی اندیشد.
 • به لحاظ فکری نیز به بلوغ رسیده باشد و انتظارات غیر قابل قبولی نداشته باشد.

نحوه تعیین وقت مشاوره با دکتر امیرحسین محمدی مفرد

برای تعیین وقت مشاوره با دکتر امیرحسین محمدی مفرد، شما می‌توانید با مطب ایشان تماس بگیرید. شماره تلفن مطب دکتر امیر حسین محمدی مفرد در سایت در اختیار شما قرار گرفته است. دقت بفرمایید که حتما در زمان مشخص شده در مطب دکتر مفرد حضور پیدا نمایید.

شماره تماس : ۰۹۲۱۵۲۵۶۷۵۵

 

عمل بینی - دکتر محمدی مفرد

سوالات متداولی که از جراح بینی پرسیده می شود عبارتند از :

1. برای عمل بینی از چه تکنیکی استفاده می شود؟

برای انتخاب روش باز یا بسته لازم است که وضعیت بینی و ایرادات برای هر فرد به طور جداگانه بررسی شود، سپس بهترین جراح بینی بر اساس ارزیابی انجام شده و اصلاحاتی که باید پیاده سازی کند تکنیک را انتخاب می نماید.

2. بعد از عمل ، بینی گچ گرفته می شود؟

عموما برای اینکه بافت های جراحی شده بینی ثابت باقی بمانند ، پس از عمل جراح بینی را گچ می گیرد که حدوداً تا سه روز بعد از آن ها همچنان باقی می ماند.

3. چگونه می توانیم درد بعد از جراحی را کنترل کنیم؟

بهترین جراح بینی در تهران برای اینکه در زمان ریکاوری ، درد بروز یافته را مدیریت کنید ، دارو مسکن تجویز می کند. با مصرف این داروها طبق روال گفته شده ، درد تسکین پیدا می کند.

4. آیا برای عمل کردن بینی به بافت پیوندی نیاز است؟

لزوما همه افراد به گرافت نیاز پیدا نمی کنند. معمولا برای بینی هایی که نیاز به تقویت ساختار داشته و بینی های ترمیمی از بافت پیوندی استفاده می شود. در هر صورت تصمیم گیری در این خصوص بر عهده جراح است.

5. عمل کردن بینی بدون بیهوشی امکان پذیر است ؟

برخی از متقاضیان جراحی بینی از بیهوشی عمومی ترس دارند و به همین خاطر دنبال این هستند که تحت بی حسی موضعی عمل شان به انجام برسد. به گفته بهترین جراح بینی در تهران میزان دارو بیشهوی که در حین عمل تزریق می شود کنترل شده است و چنانچه فرد سلامت عمومی مطلوبی داشته باشد ، هیچگونه خطری او را تهدید نخواهد کرد.

6. بخیه ها بعد از چه مدت کشیده می شوند؟

دکتر عمل بینی معمولا از بخیه های جذبی برای بستن برش های جراحی استفاده می کند که در این حالت دیگر نیازی به کشیدن آن ها نیست. اما در برخی موارد هم ممکن است از نخ های غیرقابل جذب استفاده می شود که با گذشت یک هفته تا 10 روز از سوی دکتر کشیده می شوند.

7. هزینه بینی چقدر است؟

بدون شک مسئله هزینه از سوی بیمار در جلسه مشاوره و ویزیت قبل از عمل با بهترین جراح بینی تهران مطرح می شود. در این خصوص پزشک اول از هر چیز معاینات لازم را انجام می دهد و سپس با تعیین روند جراحی و نوع و میزان اصلاحات هزینه عمل بینی را به بیمار اعلام می کند.

8. میتوانیم همزمان هم عمل پولیپ و هم جراحی زیبایی بینی انجام دهیم ؟

به گفته بهترین جراح بینی تهران ، می توان طی یک پروسه جراحی ، هر دو هدف گفته شده را در پیش گرفت. بدین نحو فرد همزمان به تنفس راحت و زیبایی رضایت بخشی دست پیدا میکند.

9. بهترین دکتر عمل بینی در تهران با چقدر هزینه بینی را جراحی میکنند؟

تعیین هزینه عمل برای هر فرد با توجه به شرایط او مشخص میگردد. میزان پیچیدگی مشکلات موجود و خواسته های فرد از فاکتورهای موثر در هزینه عمل هستند.

10. مشاوره با جراح بینی چه فایده ای دارد ؟

اگر در گروه کسانی هستید که جلسه مشاوره با جراح زیبایی بینی را جدی نمیگیرید ، باید به شما بگوییم که سخت در اشتباه هستید. یکی از اصل هایی که شما را به نتیجه مطلوب می رساند ، مشورت با بهترین جراح بینی است. در این جلسه شما تمام خواسته هایتان را بیان می کنید. همچنین دکتر بینی ، معاینه های لازم را انجام میدهد و بر اساس آن میزان منطقی بودن انتظارات تان از جراحی را برآورد می کند. بدین ترتیب ایشان با راهنمایی های شان شما را در مسیر درست قرار می دهد و برترین نتایج را برای شما به ارمغان می آورد.

دانلود فایل : بهترین جراح بینی – PDF