بهترین جراح بینی طبیعی در تهران

بهترین جراح بینی طبیعی در تهران

11 دی 1400 جراحی زیبایی بینی مقالات
زمان مطالعه : 4 دقیقه

بهترین جراح بینی طبیعی در تهران

 

بهترین جراح بینی طبیعی در تهران

بهترین جراح بینی طبیعی در تهران

 

هدف اصلی در جراحی بینی طبیعی چیست ؟

هدف اصلی در جراحی بینی طبیعی رفع نقص های بینی است. برای مثال در صورتی که بینی قوز داشته باشد، رفع می گردد. افتادگی های بینی برطرف می شود و به بینی شکلی مناسب و خوب داده می شود.

توجه داشته باشید که  به هیچ وجه بینی بیش از حد کوچک نمی شود و تا حد متعادلی به سمت بالا کشیده می شود. با انجام جراحی بینی سعی در رفع مشکلات تنفسی و رفع انحراف بینی هم می شود. به این ترتیب جراحی انحراف بینی یکی از انواع جراحی بینی طبیعی است که به منظور اصلاح انحراف تیغه بینی انجام می گیرد.

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی ترمیمی در تهران

در برخی موارد بیماران جراحی بینی برای بار دوم یا چندم انجام می گیرد. در بسیاری از موارد که جراحی بینی نتیجه خوبی ندارد و در بخش هایی از بینی فرورفتگی ها و برآمدگی های ناخوشایندی ایجاد شده است، بیماران برای انجام جراحی بینی ترمیمی به پزشک مراجعه می کنند.

در جراحی بینی طبیعی می توان به تغییر پل بینی، پهنای بینی و شکل نوک بینی پرداخت. همچنین شکل سوراخ های بینی در این جراحی اصلاح می شوند و در کل شکل بینی تغییر می کند تا به یک هارمونی مناسب با دیگر اجزای صورت دست پیدا شود.

اگر بینی بعد از جراحی خود را تجسم می کنید و یک بینی ایده آل و بدون نقص را مشاهده می کنید که کاملاً به دیگر اجزای صورت می آید نه یک بینی مصنوعی و فانتزی که کاملاً واضح است که جراحی انجام شده است، بهتر است که به یک جراح بینی طبیعی مراجعه شود ، و یا مشاوره بگیرید که شما میتوانید با مراجعه کردن به پایین این مطلب تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت نمایید .

سعی کنید پس از انتخاب جراح بینی خود کاملاً به وی اطمینان کرده و در مورد اهداف خود از جراحی و شکل هدف خود با وی صحبت کنید. این صحبت ها و انتقال خواسته ها به پزشک می تواند در نتیجه جراحی تاثیر بسزایی داشته باشد. بنابراین نباید اهمیت جلسات قبل از جراحی بینی را دست کم گرفت.

 

عمل بینی طبیعی

بهترین جراح بینی طبیعی در تهران

رینوپلاستی یا عمل زیبایی بینی یکی از شایع ترین و محبوب ترین جراحی های پلاستیک است که در دنیا انجام می شود. ولی یکی از سوال هایی که ذهن متقاضیان جراحی بینی را درگیر می کند این است که جراحی بینی به صورت طبیعی انجام شود یا جراحی بینی فانتزی؟ کدام یک بهتر است؟

همچنین بهترین جراح بینی طبیعی کیست و باید چه خصوصیاتی داشته باشد؟ به این منظور لازم است که راهنمایی های لازم درباره مشخصات یک جراح بینی خوب ارائه دهیم تا متقاضی بداند در جلسه مشاوره باید به چه مواردی بپردازد و چه مسائلی برای وی مهم باشد.

با انجام جراحی بینی می توان به تغییر شکل و ظاهر بینی کمک کرد و شکل و تناسب و تعادل بهتری برای بینی ایجاد نمود. به این ترتیب بینی با دیگر اجزای صورت تناسب بهتر و زیباتری خواهد داشت.

بسیاری از افراد از سایز، شکل و تناسب بینی خود ناراضی هستند. بینی عضو مرکزی صورت است که بسیاری از افراد برای تغییر شکل بینی خود تقاضای جراحی بینی می کنند. تا تعادل چهره شان بهبود یابد و بینی تغییر شکل داشته باشد. جهت دهی بینی اصلاح شود و به این ترتیب سایر اعضای صورت ظاهر بهتری داشته باشند.

 

 

عمل بینی طبیعی

مجوز پزشکی معتبر

برای انجام عمل جراحی زیبایی بینی مجوز معتبر پزشکی لازم است. مجوز پزشکی فعال و بدون محدودیت پزشکی تضمین می کند که این جراح بینی دارای نتایج جراحی خوب و عدم شکایات پزشکی است.

تخصص جراحی بینی

به طور کلی ، جراحانی که در یک جراحی خاص تخصص دارند ، تمایل دارند که علاقه و مهارت بیشتری در آن داشته باشند. به طور معمول ، این تخصص به یک نتیجه جراحی بهتر و مداوم تر تبدیل می شود

صحبت با اطرافیان

یکی دیگر از شاخص های اطمینان از انتخاب جراح بینی طبیعی ، شنیدن اسم جراح بینی از دهان یک دوست یا عضو خانواده قابل اعتماد است.

تأییدهای اینترنتی

اخیرا با دسترسی به دنیای مجازی و دیده شدن پزشکان در این محیط ها، می توان به راحتی بررسی های لازم را انجام داد.

 

عمل بینی طبیعی

نمونه کارهای جراحی

شاید یکی از موثرترین راه های ارزیابی مهارت و مهارت جراح بینی طبیعی مشاهده ی نمونه کارهای جراحی وی در قبل و بعد از عکس ها باشد.

این امر بخصوص اطمینان بخش می یابد که چندین بیمار با ناهنجاری های مشابه با موفقیت جراحی بینی شده اند. مشاهده قبل و بعد از عکس از بیماران با مشکلات متفاوت نیز می تواند به عمق و وسعت مهارت های بهترین جراح بینی طبیعی کمک کند و یکی دیگر از نشانه های استعدادهای واقعی جراح است.

توصیه خواندن : مراقبت های بعد عمل بینی

 

نمونه کار از دکتر امیر حسین محمدی مفرد

 

 

 برای دیدن نمونه کار های بیشتر  به بخش گالری در سایت مراجعه کنید و یا روی لینک کلیک کنید . 

 

دکتر امیر حسین محمدی مفرد ،  بهترین جراح بینی در تهران می باشد ایشان : 

  • متخصص فک ، صورت و پلاستیک بینی
  • مدرس و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی
  • جز رتبه های برتر آزمون برد تخصصی

همچنین شما میتوانید از مشاوره رایگان در تایم های مشخص شده شنبه، دوشنبه، چهارشنبه 15 الی 18 بعدازظهر در این کلینیک زیبایی بهره مند شوید ، برای در یافت مشاوره رایگان میتوانید با شماره tel:09215256755 تماس بگیرید و یا فرم زیر را پر کنید . 

دریافت نوبت

لطفا هنگام دریافت نوبت این نکات را در نظر داشته باشید

  • لطفا از صحت اطلاعات تماس خود اطمینان حاصل کنید زیرا قبل از دریافت نوبت می بایست آدرس ایمیل و یا شماره تماس شما تایید شود.
  • لطفا دقت فرمایید که آدرس ایمیل www ندارد.
زمان ترجیحی*