بهترین جراح بینی در تهران کیست؟

بهترین جراح بینی در تهران کیست؟

23 خرداد 1401 جراحی زیبایی بینی مقالات
زمان مطالعه : 5 دقیقه

یکی از مهم ترین دغدغه های افرادی که می خواهند جراحی بینی انجام دهند انتخاب یک جراح ماهر و با تجربه می باشد. همان طور که می دانید امروزه جراحان زیادی هستند که این عمل را انجام می دهند. اما برای این که بتوانید بهترین جراح بینی در تهران را انتخاب کنید باید اطلاعات کافی در مورد ویژگی های یک جراح خوب داشته باشید. از جمله ویژگی هایی که بهترین جراح بینی در تهران باید داشته باشد می ‌توان به رضایت بیماران، داشتن تخصص و مهارت کافی، داشتن سوابق عالی و… اشاره نمود. در این مطلب قصد داریم که اطلاعات بیشتری در مورد بهترین جراح بینی در تهران در اختیار شما دوستان عزیز قرار دهیم با ما همراه باشید.

معرفی بهترين جراح بيني در تهران: 

به طور کلی می ‌توان گفت انجام جراحی بینی می تواند باعث ایجاد زیبایی بیشتر در چهره شخص و همچنین درمان مشکلات تنفسی گردد. اما در هر حال افرادی که تصمیم به انجام جراحی بینی دارند انتظاراتی از این عمل خواهند داشت. توجه داشته باشید در صورتی می توانید به نتیجه دلخواه خود برسید که عمل بینی را توسط بهترین جراح بینی در تهران انجام دهید.

برای انتخاب بهترین جراح بینی در تهران باید معیار هایی را در نظر داشته باشید تا بتوانید بهترین جراح را انتخاب کنید. برای مثال جراح مورد نظر شما باید دارای تجربه کافی در این زمینه باشد و بتواند با توجه به اجزای مختلف چهره یک بینی زیبا برایتان ایجاد نماید. همچنین جراحی که انتخاب می کنید باید با روش ‌های نوین و به روز جراحی بینی های گوشتی و استخوانی آشنایی داشته باشد.

به طور کلی اگر به دنبال بهترین جراح بینی در تهران هستید بهتر است به دکتر امیرحسین محمدی مفرد مراجعه نمایید. زیرا دکتر محمدی مفرد تمام اصول زیبایی شناختی را میداند و با توجه به تخصص و مهارت که دارد قبل از انجام جراحی بررسی ها و معاینات مختلف را انجام خواهد داد. در نتیجه جراحی را به گونه ای انجام می دهد که علاوه بر زیبایی بینی فرایند تنفسی بیمار نیز به بهترین شکل ممکن حفظ گردد.

بهترین جراحی بینی تهران

بهترین جراحی بینی تهران

 

دكتر امير حسين محمدي مفرد: 

دکتر امیرحسین محمدی مفرد را می توان به عنوان با سابقه ترین و بهترین جراح بینی در تهران معرفی کرد. زیرا ایشان تجربه، تخصص و مهارت زیادی در انجام جراحی انواع بینی استخوانی یا گوشتی دارند. در نتیجه می‌ توانند به راحتی چالش ‌هایی که در زمان انجام جراحی ایجاد می شوند را برطرف کنند. همچنین ایشان از دانش ریاضی و علوم زیباشناختی نیز برخوردار هستند. در واقع این موارد برای جراح به عنوان یک مهارت بسیار مهم شناخته می ‌شود و به او کمک می کند تا بتواند فرم بینی را به اندازه و کاملا قرینه ایجاد کند.

علاوه بر آن دکتر محمدی مفرد بسیار مهربان و صبور می‌ باشد. بنابراین زمان لازم را در اختیار بیمار قرار می دهد تا بتواند اطلاعات مورد نیاز و انتظاراتش را بیان کند. در نهایت وجود مهارت و تخصص بالا، اخلاق خوب، استفاده از دانش روز دنیا و… باعث شده تا دکتر محمدی مفرد به عنوان بهترین جراح بینی در تهران شناخته شود.

بعد از عمل بینی چه انتظاری داشته باشیم؟  

در صورتی که جراحی بینی را توسط بهترین جراح بینی در تهران انجام داده اید باید فواصل، زوایا و نسبت ‌های مختلف اجزای صورت بینی هماهنگ باشند تا یک چهره زیبا ایجاد گردد. به طور کلی پس از انجام جراحی بینی باید مشکلاتی مانند انحراف بینی، سوراخ های نامتقارن یا بزرگ بینی، سایز بینی، قوز بینی و… بهترین شکل ممکن تغییر کرده باشند. علاوه بر آن انجام جراحی بینی باید موجب بهبود مشکلاتی مانند پولیپ بینی نیز گردد.‌

جراحی بینی

جراحی بینی

چرا عمل بینی انجام می دهیم؟  

در واقع جراحی بینی از جمله جراحی های زیبایی به شمار می آید که باعث ایجاد تغییراتی در فرم و همچنین شکل ظاهری بینی خواهد شد. علاوه بر آن بسیاری از افراد برای درمان اختلالات تنفسی دست به انجام این جراحی می زنند. به طور کلی بهترین جراح بینی در تهران، عمل بینی را برای رفع قوز یا فرورفتگی روی بینی، کوچک کردن سوراخ های بینی، ایجاد تقارن در بینی و… انجام می دهد.

نتیجه جراحی بینی، آیا مشخص است؟  

بهترین جراح بینی در تهران باید بتواند عمل بینی را با توجه به نظر بیمار در مدل های مختلف انجام دهد. زیرا بعضی از افراد ترجیح می دهند عمل آن ها به گونه ای انجام شود که بینی کاملاً طبیعی باشد. در نتیجه پس از پایان جراحی بینی فرم و شکل زیبایی خواهد داشت. اما ممکن است کسی متوجه عملی بودن آن نشود.

در صورتی که بعضی از افراد ترجیح می دهند بینی آن ها به گونه ایی عمل شود که نوک بینی به سمت بالا و پشت بینی قوس دار باشد‌. به این مدل جراحی فانتزی یا نیمه فانتزی گفته می‌ شود. در این زمان نتیجه جراحی کاملا مشخص خواهد بود. اما به طور کلی برای این که نتیجه یک عمل مشخص شود ممکن است چند هفته تا چند ماه طول بکشد.

بهترین جراحی بینی تهران

بهترین جراحی بینی تهران

 

برنامه ریزی در جراحی زیبایی بینی: 

یکی از مهم ترین ویژگی ‌های بهترین جراح بینی در تهران را می توان داشتن برنامه ‌ریزی مناسبی دانست. در واقع بهترین جراح باید به گونه ایی برنامه ریزی کند که بیمار بتواند تمامی آزمایشات و عکسبرداری ها را به موقع انجام دهد. همچنین زمان کافی برای رعایت اقدامات قبل از جراحی داشته باشد. پس از آن بیمار تحت جراحی قرار خواهد گرفت. سپس پزشک برنامه ها و اقدامات لازم پس از انجام جراحی را در اختیار بیمار قرار داده و زمان مراجعه مجدد به کلینیک را مشخص می کند.

اگر از نتیجه ی جراحی رضایت نداشتم چه کار کنم؟  

ممکن است بعضی از افراد بعد از انجام جراحی نسبت به نتیجه کار ناراضی باشند که این نارضایتی دلایل مختلفی خواهد داشت. اما بهتر است بدانید که حدود یک سال طول می کشد تا شکل نهایی بینی مشخص گردد. اما اگر پس از گذشت این مدت باز هم نسبت به نتیجه کار رضایت نداشته باشید می توانید از درمان مجدد یا گزینه اصلاح استفاده کنید. البته دقت داشته باشید در صورتی که جراحی توسط بهترین جراح بینی در تهران انجام گردد. تمامی نکات مورد نظر شما قبل از انجام عمل بررسی شده و جراحی با توجه به آن ها انجام می شود. در نتیجه جراحی کاملا رضایت بخش خواهد بود.

نقش زیبایی بيني و مزایای آن: 

یک نکته مهم دیگر که باید بدانید آن است که انجام عمل بینی توسط بهترین جراح بینی در تهران می تواند مزایای بسیار زیادی برای شما به همراه داشته باشد. از جمله این مزایا می توان به ایجاد تعادل بین صورت و بینی فرد، بهبود جریان تنفسی شخص، افزایش اعتماد به نفس و … اشاره کرد.

بعد از جراحی بینی چه عوارضی منتظر شماست؟ 

از جمله عوارض رایجی که پس از انجام جراحی بینی دیده می‌ شود می‌ توان به کبودی یا تورم اشاره کرد. البته اگر این جراحی توسط بهترین جراح بینی در تهران انجام نشود ممکن است افراد با عوارضی همچون عدم قرینگی، خون دماغ شدن، کوچک شدن بیش از حد بینی، خونریزی و… مواجه گردند.