برای انتخاب بهترین جراح بینی تهران به چه مواردی توجه نماییم؟

برای انتخاب بهترین جراح بینی تهران به چه مواردی توجه نماییم؟

16 خرداد 1401 جراحی زیبایی بینی مقالات
زمان مطالعه : 4 دقیقه

برای انتخاب بهترین جراح بینی تهران به چه مواردی توجه نماییم؟

 

بهترین جراح بینی تهران و انتخاب آن یکی از دغدغه های مهم افرادی است که قصد انجام عمل زیبایی بینی را دارند. عمل زیبایی بینی می تواند کل زیبایی چهره شما را تحت تاثیر قرار دهد. اگر بینی بسیار بزرگ و یا بد فرمی داشته باشید با انجام یک عمل زیبایی می توانید زیبایی چهره خود را چندین برابر نمایید. در ایران افراد زیادی علاقه مند به انجام این جراحی زیبایی هستند.

در هنگام انتخاب یک پزشک برای انجام جراحی بینی باید به موارد مختلفی توجه داشته باشید. تجربه و تخصص کافی از مهم ترین موارد در انتخاب جراح بینی می باشد. متاسفانه در مواردی عدم وجود تخصص کافی در پزشک سبب ایجاد خسارت های جبران ناپذیری می گردد. قبل از انتخاب دکتر حتما تحقیقات لازم را درباره ی تجربه و تخصص پزشک انجام دهید. در صورتی که تخصص پزشک به اندازه ی کافی نباشد ممکن است به نتیجه ی مطلوب خود نرسید و دچار مشکلات دیگری شوید. دکتر امیر حسین محمدی مفرد یکی از پزشکان برجسته در زمینه جراحی بینی می باشد. اگر به دنبال دکتری متخصص برای انجام جراحی زیبایی بینی خود هستید، دکتر محمدی مفرد پیشنهاد می گردد.

شکل 1جراحی بینی

مراحل جراحی بینی در اتاق عمل

در مرحله اول درون اتاق عمل بیمار توسط دکتر بیهوشی، بیهوش می گردد. انجام جراحی به طور کلی به دو صورت باز و بسته انجام می شود. انتخاب روش بستگی به نوع بینی بیمار دارد. عمل باز بینی کمی سخت و تهاجمی تر از روش بسته می باشد. با دیدن فیلم عمل بینی به روش باز می توانید اطلاعات کامل تری درباره ی این عمل به دست آورید. بعد از ایجاد برش های لازم، پزشک اقدام به ایجاد تغییرات در قسمت استخوان می نماید. بعد از انجام تغییرات پوست بینی در قسمت اصلی خود قرار می گیرد و به واسطه چسب بخیه ها ایجاد می گردد. در مرحله آخر بینی پانسمان می گردد. انتقال بیمار از اتاق عمل به اتاق ریکاوری و سپس به بخش بیمارستان از دیگر مراحل عمل بینی می باشد.

انتخاب بهترین جراح بینی تهران باید با توجه به موارد زیادی انجام بگیرد. یک پزشک متخصص روش جراحی متناسب با مشکل بینی شما را انتخاب می نماید. تنوع جراحی نسبت به مشکل موجود در بینی تغییر می نماید. به طور مثال روشی که برای عمل یک بینی استخوانی مورد استفاده قرار می گیرد با روشی که برای عمل بینی گوشتی مورد استفاده قرار می گیرد، متفاوت می باشد. در مواردی ممکن است عمل تنها برای تغییر نوک بینی انجام شود. عمل بینی عروسکی در بین خانم ها طرفداران بیشتری دارد.

بهترین جراح بینی تهران

شکل 2بینی

هزینه جراحی بینی در سال 1401

بعد از انتخاب بهترین جراح بینی تهران یکی دیگر از دغدغه های اصلی افراد برای انجام عمل هزینه ی جراحی بینی می باشد. همان طور که می دانید در سال های اخیر هزینه ی انجام خدمات پزشکی و به خصوص عمل های زیبایی بسیار بیشتر از قبل شده است. بیشتر افراد توانایی پرداخت این هزینه ها را برای انجام عمل زیبایی ندارند. دکتر امیر حسین محمدی مفرد با انجام بهترین و باکیفیت ترین جراحی بینی قیمت بسیار مناسبی نسبت به سایر جراحان را از بیماران دریافت می نماید. در صورتی که دکتر محمدی مفرد را برای انجام عمل خود انتخاب نمایید، نباید نگران هزینه ی جراحی بینی باشید. شما می توانید با شرایط اقساطی هزینه ی جراحی خود را پرداخت نمایید.

دکتر محمدی مفرد بهترین جراح بینی تهران شرایط خاصی را برای بیماران ایجاد کرده است. پرداخت هزینه عمل بینی اقساطی می تواند راهکاری بسیار عالی برای مقابله با هزینه های بسیار سنگین باشد. این شرایط بسیار نادر و منحصر به فرد می باشد. اغلب پزشکان از دریافت هزینه ی عمل های زیبایی به صورت اقساطی امتناع می کنند و از بیمار می خواهند تا پول را به صورت کامل و نقد به حسابشان واریز نمایند. دکتر محمدی مفرد با ایجاد شرایط اقساطی برای پرداخت هزینه ی عمل بینی از ایجاد فشار مالی زیاد بر روی بیمار جلوگیری می نماید. در صورتی که به دنبال پزشکی متخصص برای عمل بینی خود هستید، دکتر محمدی یک انتخاب عالی می باشد. می توان ایشان را بهترین جراح بینی تهران دانست که با شرایط منحصر به فردی عمل زیبایی بینی را انجام می دهند.

جراحی بینی

شکل 3عمل بینی

بهترین جراح بینی تهران و مراقبت های بعد از عمل بینی

دوران نقاهت بعد از انجام جراحی بینی حدود 6 ماه می باشد. برای مشاهده نتیجه کامل بعد از عمل باید تا یک سال صبر کنید. ممکن است این زمان را بسیار طولانی بدانید اما این مورد یکی از ویژگی های جراحی بینی می باشد. فرد حتما باید مراقبت های لازم بعد از انجام جراحی را انجام داده و صبر لازم را برای مشاهده نتیجه کامل داشته باشد. با استفاده از کمپرس آب سرد می توانید میزان تورم و کبودی را کمتر نمایید. بالا نگه داشتن سر در روز های اول بعد از عمل یکی از موارد بسیار مهم به حساب می آید. در صورت پایین انداختن سر ممکن است دچار مشکل شوید. تا حدود 6 هفته بعد از عمل باید از پایین انداختن سرتان جلوگیری نمایید. در غیر این صورت ممکن است بینی حالت کجی را به خود بگیرد.

پزشک بعد از عمل داروهایی را تجویز می نماید. استفاده مرتب و مداوم از این داروها از اهمیت بسیاری برخوردار است. تا یک هفته حتما باید استراحت مطلق داشته باشید و از خانه خارج نشوید. استفاده از غذاهایی که حالت مایع دارد توصیه می شود. انواع سوپ و آبمیوه ها می تواند انتخاب خوبی باشد. تا یک هفته باید از انجام هر کار سنگینی خودداری نمایید. در صورت رعایت نکردن نکات مراقبتی ممکن است مشکلات زیادی برای بیمار پیش آید. برای انتخاب بهترین جراح بینی تهران حتما تحقیقات لازم را انجام دهید و بدون داشتن اطلاعات کامل درباره ی جراحی و پزشک اقدام به انجام این کار نکنید. دکتر محمدی مفرد یکی از برجسته ترین پزشکان جراحی بینی در تهران می باشند. انتخاب بهترین جراح بینی در تهران از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.