بهترین جراح بینی خانم ها

20 دی 1400 جراحی زیبایی بینی مقالات
زمان مطالعه : 5 دقیقه

بهترین جراح بینی خانم‌ها را چگونه انتخاب کنیم؟

بهترین جراح بینی خانم ها ، عمل بینی از مهم‌ترین و شایع‌ترین عمل‌های زیبایی می‌باشد که در حال حاضر بسیاری از جراحان پلاستیک و متخصصین آن را انجام می‌دهند. با وجود اینکه بسیاری از دختران و پسران علاقه مند هستند که این عمل را انجام دهند مهم‌ترین مسئله ای که از سوی آن‌ها مورد نگرانی و دغدغه فکری است این می‌باشد که بهترین جراح بینی را چگونه پیدا کنند؟ قبل از عمل بینی به چه نکاتی باید توجه کنند؟ و سؤالاتی از این قبیل که در ادامه مطلب به تمامی آن‌ها پاسخ داده می‌شود.

 

بهترین جراح بینی خانم ها

بهترین جراح بینی خانم ها

تفاوت جراحی بینی در خانم‌ها و آقایان:

یکی از عمل‌های رایج در حال حاضر، جراحی بینی بین خانم‌ها می‌باشد. دلیل جراحی بینی یا رینوپلاستی رفع ایرادات و حفظ تناسب و عملکرد طبیعی بینی با سایر اجزای صورت است.

چون بینی شما در مرکز صورت قرار گرفته است، سایر قسمت‌های صورت را تحت تأثیر قرار می‌دهد به همین دلیل در ظاهر چهره افراد نقش بسزایی دارد، توصیه می‌شود حتماً در انتخاب بهترین جراح بینی خود تحقیق کنید.

با توجه به نوع و ساختار بینی انجام جراحی بینی در بین مردان متفاوت از زنان می‌باشد، و این نکته را هم باید ذکر کرد که توقع زنان از جراحی بینی با انتظار مردان از نتیجه عمل بسیار متفاوت می‌باشد، شاید مهم‌ترین انتظار آقایان از جراحی بینی رفع ایرادات می‌باشد. یکی از مهم‌ترین تفاوت‌ها در جراحی بینی مردان و جراحی بینی خانم‌ها این است که در آقایان عرض بینی بلندتر و پل بینی برجسته‌تر می‌باشد ولی در خانم‌ها هر چه بینی ظریف‌تر و قوس دار باشد، جراحی بینی زیباتر می‌گردد.

هر چه در مردان، بینی طبیعی و برجسته‌تر باشد، جذابیت چهره آقایان را بیشتر نشان می‌دهد.

یک جراح خوب  با در نظر گرفتن تفاوت بینی مردان و زنان اقدام به جراحی می‌کند.

اکثر زنان دارای بینی با شیب صاف‌تر هستند، بنابراین تمایل دارند بعد از عمل جراحی، دماغ سربالا و ظریف‌تری داشته باشند. خانم‌ها ترجیح می‌دهند جراحی را انتخاب کنند که هم در کار خود مهارت داشته باشد و هم بتوانند با آن احساس راحتی کنند.

بهترین جراح بینی خانم ها

بهترین جراح بینی خانم ها

 

انواع جراحی بینی:

جراحی به دو صورت انجام می‌گردد: جراحی بینی به روش باز (خارجی) یا بسته (اندونازال)

جراحی بینی به روش باز(خارجی):

در طول عمل جراحی بینی به روش باز، برش‌هایی بروی بینی بر روی پایه‌ای بینی قسمت کلوملا انجام می‌گردد، سپس پوست بینی برداشته می‌شود و سپس اقدام به انجام جراحی می‌کنند.

در این روش عمل، وسعت دید دکتر بالاست و کاملاً به تمام قسمت‌های بینی می‌تواند به صورت مستقیم تسلط داشته باشد و تغییرات را انجام دهد. در حالی که بیمار نیاز به پیوند غضروف هم داشته باشد در این روش جراحی به راحتی قابل انجام می‌باشد.

 

 

جراحی بینی به روش بسته(اندونازال):

انجام جراحی بینی به روش بسته کاملاً با روش باز متفاوت می‌باشد. در طول این عمل، پزشک با محدودیت‌های بسیاری سروکار دارد و این عمل مناسب افرادی می‌باشد که نیاز کمی به تغییرات دارند، زیرا پوست بینی کاملاً بلند نمی‌شود و دید جراح بسیار کم می‌باشد.

برش‌های جراحی در روش بسته در داخل بینی است و هیچ گونه اسکاری حتی برای مدت کوتاه  هم مانند روش باز وجود ندارد.

معیار انتخاب برای بهترین جراح بینی خانم‌ها:

حال با این توضیحات حتماً زمان بسیار زیادی را صرف مطالعه و تحقیق و پیدا کردن بهترین جراح بینی می‌کنید.این امر بسیار منطقی می‌باشد چرا که نتیجه نهایی عمل تا حد زیادی به تبحر و سابقه دکتر جراح بستگی دارد. در انتخاب جراح مناسب حتماً معیارهایی زیر را در نظر داشته باشید:

✓ تخصص و مهارت دکتر

✓ پرسنل با اخلاق و تجهیزات پیشرفته و مدرن

✓ صبر و شکیبایی در پاسخگویی به سؤالات بیماران

✓ اولویت قرار دادن سلامت بیمار در زمان جراحی

✓ اخلاق حرفه‌ای و دلسوزانه پزشک در قبال بیماران خود

 

بهترین جراح بینی خانم ها

بهترین جراح بینی خانم ها

دکتر امیر حسین محمدی مفرد متخصص فک، صورت و زیبایی بینی مدرس و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی جزو بهترین جراح بینی خانم‌ها هستند.

اقدامات قبل از جراحی بینی

 • از اقدامات مهم قبل از جراحی انتخاب یک جراح بینی ماهر می‌باشد. میزان مهارت جراح بینی ارتباط مستقیم با کسب نتیجه ایده آل دارد به همین جهت در ابتدا باید یک جراح بینی ماهر را انتخاب نمایید.
 • در روز عمل بینی، بیمار باید کلیه آزمایشات خود را به همراه داشته باشد.
 • آقایان باید در روز عمل بدون ریش و سبیل باشند.
 • بهتر است بیماران در روز عمل، تنها به بیمارستان مراجعه نکنند و حتماً یک همراه با خود داشته باشد.
 • جراح بینی، برای بیمارانی که اقدام به انجام جراحی بینی کرده‌اند یک سری دارو و آزمایش تجویز می‌کنند؛ که بیماران نباید در مصرف و انجام آن‌ها کوتاهی کنند.
 • به جهت رعایت بهداشت فردی، بیماران باید روز قبل از جراحی استحمام نمایند.
 • حداقل سه هفته از کشیدن سیگار و انواع دخانیات خودداری نمایند.
 • از مصرف داروهایی مانند آسپرین، پروفن و غیره که باعث تشدید خونریزی می‌گردد حداقل دو هفته قبل از عمل پرهیز کنید.
 • در حین جراحی باید ناشتا باشید به همین جهت 8 ساعت قبل از جراحی بینی نباید چیزی بنوشید یا غذایی میل کنید و بهتر است شب قبل از جراحی غذای سبک میل نمایید و از پرخوری پرهیز کنید.

بهترین جراح بینی خانم‌ها چه خصوصیاتی دارد:

 • در نظر گرفتن تناسب بینی با آناتومی صورت
 • حفظ عملکرد تنفسی توأم با تغییر ظاهر بینی
 • اهمیت دادن به سلیقه و خواسته‌های، البته منطقی بیمار
 • انجام عمل هر گونه از بینی با شرایط متفاوت
 • و مهم‌ترین، اولویت سلامت بیمار باشد تا منفعت خود

دکتر امیرحسین محمدی مفرد دارای بیشترین سابقه کار در زمینه جراحی بینی در ایران می‌باشد، که از بهترین پزشکان عمل زیبایی بینی در ایران هستند، عمل جراحی بینی توسط دکتر امیرحسین محمدی مفرد به دو روش باز و بسته انجام می‌گردد، نمونه کارهای جراحی بخش گالری سایت قرار داده شده که می‌توانید تصاویر قبل و بعد از جراحی را مشاهده نمایید، برای اطلاع از هزینه عمل جراحی بینی می‌توانید با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید.

ایشان متخصص فک، صورت و پلاستیک بینی می‌باشند و جزو مدرسان و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی و همچنین جز رتبه‌های برتر آزمون برد تخصصی هستند.

عمل جراحى بینى نیز مانند سایر عمل‌های دیگر می‌تواند دارای عوارض و خطراتى باشد. اما لازم به ذکر است که با داشتن شناخت کافى از جوانب عمل و انتخاب بهترین جراح بینی خانم‌ها می‌توانید تا حد زیادى عوارض این عمل را کنترل کنید و از نتایج مطلوب حاصل از آن بهره‌مند گردید.